22. 3. 2023

B-mužstvo v Černovicích pouze remizovalo 0:0

B-tým
22. 3. 2023

Juniorka alias B-mužstvo získala na jaře podobně jako ostatní družstva z úvodních zápasů jara 4 body. Remíza ze sobotního utkání v Černovicích může zdánlivě vypadat jako ztráta, ovšem Černovice na jaře výrazně posílili. Hned dva hráči dorazili z Mostu.

Hřiště v Černovicích stejně jako ostatní přírodní plochy prochází teprve jarním rozkvětem a kvalita hrací plochy rozhodně fotbalu nepomohla. Od úvodního hvizdu bylo v utkání k vidění mnoho osobních soubojů a boj o každý míč a metr hřiště. První obrovskou příležitost si vypracovali mostečtí hráči již v 9. minutě, kdy po chybě domácí obrany postupoval sám na branku Schön, bohužel se k následnému zakončení i díky rychlému návratu domácí obrany nedostal. Černovičtí si svojí největší šanci celého utkání dokázali vypracovat ve 31. minutě, kdy po rychlém protiútoku postupoval jeden z domácích hráčů sám na brankáře Behinu a po následné kličce naštěstí netrefil pro mostecké prázdnou branku. První poločas tak skončil bez branek 0:0. I druhý poločas byl spíše ve znamení velkého boje se spoustou osobních soubojů a fotbalové krásy moc k vidění nebylo. Hosté z Mostu byli sice aktivnějším mužstvem, ale ve finální části naráželi na zhuštěnou a bojovnou obranu domácích. Když se v největší šanci druhého poločasu nedokázal prosadit hlavou Radba skončilo samotné utkání bezbrankovou remízou 0:0. V následujících penaltách pak byli úspěšnější domácí hráči v poměru 4:3, kteří si tak připisují bod navíc do následné tabulky.

Právě v penaltovém rozstřelu byl nejvíce vidět ex-mostecký brankář Jan Nejedlý, Lukáš Vlach celé utkání sledoval pouze z lavičky zraněných.

SK Černovice - FK Baník Most-Souš B 0:0