FKBANÍK
Most - Souš

A-mužstvo poprvé ztratilo a remizovalo s Brandýsem 2:2

21.09.2020

V pátem kole soutěže A-mužstvo FK Baníku Most-Souš poprvé zaváhalo a ztratilo domácí zápas s Brandýsem nad Labem, ačkoliv v zápase dvakrát vedlo. Brandýs tak vytěžil třetí remízu v dosavadních pěti kolech sezóny, pouze jednou však vyhrál penaltový rozstřel.

Přesně 388 minut držel neprůstřelnost od startu sezony domácí brankář Filip Pettík. Rekordní statistiku ma však v pátem kole zkazil brandýský Denys Tokar. Přesto mostečtí odcházeli na přestávku s vedením 2:1. Ve druhém poločase bohužel polračoval nevýrazný, místy nervózní výkon domácího týmu. Brandýs nad Labem tak dokázal srovnat v 75. minutě na 2:2. Do konce utkání se již stav utkání nezměnil.

V následném penaltovém rozstřelu už ovšem náš tým nezaváhal a bral alespoň dva body za výhru na penalty.
V dalším kole A-mužstvo cestuje do České Lípy. Hraje se v pondělí na státní svátek od 15:30 hodin.

FK Baník Most-Souš - FK Brandýs nad Labem 2:2 (2:1)