FKBANÍK
Most - Souš

A-mužstvo remizovalo s Hvězdou Cheb

08.08.2020

V posledním přípravném zápase remizovalo mostecké A-mužstvo doma na Souši s FK Hvězda Cheb 2:2, obě naše branky vstřelil ve druhém poločase Petr Glaser.
Áčku tak závěr přípravy výsledkově nevyšel, příští sobotu již vstoupí do sezóny pohárovým zápasem s Královým Dvorem.

Dnes na Souši Baník Most-Souš opět nezvládl samotný úvod utkání a již od 3. minuty prohrával 0:1, soupěř před poločase dokázal navýšit vedení. Ve druhé půli se obraz přeci jen pozměnil, Baník Most-Souš již byl lepším týmem a míříl za obatem výsledku, v 62. minitě a v 70. minutě dvěma góly vyrovnal Glaser. V poslední desetiminutovce navíc mohl dosáhnout hattricku a dokonalého obratu, ovšem neproměnil pokutový kop. Most tak remizoval s Hvězdou Cheb 2:2.

FK Baník Most-Souš - FK Hvězda Cheb 2:2 (0:2)
Branky: 62. a 70. Glaser - 3. (CHB), 41. (CHB)
Sestava: Nejedlý (45. Pettík) - Zůza, Prokop (45. Nobst), Olejník, Popelka (45. Štefko) - Čonka (60. Koutecký), Hlaváček - Vepřovský (45. Jurkovič), Glaser, Vávra - Kopta