Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

A-mužstvo v sobotu hladce přešlo přes MFK Dobříš výsledkem 5:1

05.10.2020

Hattrick Honzy Kopty a další dvě branky Dominika Nobsta rozhodly o hladkém průběhu utkání 7. kola Divize a váhře 5:1 na MFK Dobříš, která stejně jako před rokem schytala v Mostě debakl. FK Baník Most-Souš tak pod sedmi zápasech stále drží neporazitelnost v soutěži Divize B. 

V utkání od první minuty dominoval domácí tým, který si vytvořil jasnou územní převahu a výrazně častěji kontroloval míč. Dařily se především křídelní průniky, kde spolupráce Honzy Štefka a Vladimíra Pátka rozjížděla většinu útočných akcí. Vysunutí Dominika Nobsta více do ofenzivní pozice se vyplatilo, neboť náš prozatímní nejlepší střelec v sezóně přidal další dvě branky. Nejvíce však z křídelní hry vytěžil Honza Kopta, který ve velké pohodě nastřílel první hattrick sezóny. 

Hosté ve druhém poločase rezignovali, což podtrhla i červená karta v 80. minutě pro dobříšského Olega Knyazeva, přesto dokázali korigovat výsledek čestnou brankou, kterou v poslední minutě utkání vsítil Patrik Junek.

Skvělou kulisu domácím celku opět připravili fanoušci, kteří opět připravili pro fotbalisty divokou děkovačku za pomoci pyrotechniky. Zápas si užili i s ohledem na vyhlášení nouzového stavu, který začal dnešním dnem platit a fanoušci si minimálně dva týdny fotbal v hledišti neužijí.

FK Baník Most-Souš - MFK Dobříš 5:1 (2:0)
Branky:
 25. a 62. Nobst, 38., 52. a 75. Kopta
Sestava: Nejedlý - Popelka (76. Svoboda), Matyáš, Olejník, Pátek - Prokop (56. Čonka), Glaser (67. Hlaváček) - Vepřovský (56. Vait), Nobst, Štefko (76. Vaněk) - Kopta 

A-mužstvo v sobotu hladce přešlo přes MFK Dobříš výsledkem 5:1
._DSC_9127.jpg._DSC_9138.jpg._DSC_9150.jpg._DSC_9246.jpg._DSC_9253.jpg._DSC_9320.jpg._DSC_9344.jpg