Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

A-mužstvo vyhrálo v Praze na Aritme, B-Dorost uspěl v České Lípě

13.09.2020

A-mužstvu Baníku Most-Souš vyhrálo i druhé utkání na venkovním hřišti a díky brance Dominika Nobsta zvítězilo v Praze na Aritmě nejtěsnějším rozdílem 1:0. Baník tak úspěšně vstoupil do divizní soutěže, když z úvodních třech zápasů vytěžil maximální počet bodů a navíc má utkání k dobru. Dohrávka se Štětím je na programu již tuto středu (16.9.) od 16:30 na Souši.

Na Aritmě jsme odehráli těžké utkání, ve kterém měl Baník více ze hry, ale brankové příležitosti si nevytvářel. Záložní řadu hostů táhl ex-ligový Jan Štohanzl. Ve druhém poločase rozhodl krásnou brankou ze střední vzdálenosti Dominik Nobst.

SK Aritma Praha - FK Baník Most-Souš 0:1 (0:0)
Branka: 77. Nobst
Sestava: Pettík - Vepřovský, Olejník, Matyáš, Pátek - Čonka, Nobst (86. Prokop) - Popelka, Glaser, Štefko (81. Vávra) - Kopta (86. Džuban)

První body si o víkendu připsal i divizní B-dorost, po třech prohrách na úvod sezóny v sobotu konečně bodoval naplno v České Lípě. Po výhře 3:1 se tak odpoutal z posledního místa v tabulce. O vítězství rozhodl až v poslední desetiminutovce dvěma góly Matěj Kurcin. Dorost však předvedl dobrý týmový výkon, který měl stoupající tendenci právě ve druhé polovině utkání. Klíčovým reflexivním zákrokem se předvedl brankář Ondřej Bureš, který nasměroval tým ke třem vybojovaným bodům.

FK Arsenal Česká Lípa - FK Baník Most-Souš 1:3 (0:1)
Branky:
 46. Konečný - 45. Neckář, 79. Kurcin, 84. Kurcin
Sestava: Bureš - Brejcha (55. Havlíček), Sapoušek (75. Dražil), Vlček, Sobota - Radba, Lipták - Smitka, Kurcin, Neckář - Hampejz (60. Hron)

A-mužstvo vyhrálo v Praze na Aritme, B-Dorost uspěl v České Lípě