A-Mužstvo zvládlo utkání s Dobříší výsledkem 2:0

13.09.2021

O víkendovém utkání A-mužstvo nezaváhlo v domácím utkání s Dobříší a po dvoubrankovém vítězství si nadále drží neporazitelnost v divizní soutěži. Obě branky padly v závěru prvního poločasu. Nejprve ve 32. minutě otevřel skóre Vít Popelka, o deset minut později zvyšoval Ondra Novický svým třetím gólem v sezóně.

Druhý poločas už příliš dramatických událostí nepřinesl. Most kontroloval dvougólové vedení a velké šance si již nevytvářel. Dobříš utočila sporadicky, ale dostávala se ponejvíc ke standardním situacím. Most tak po anglickém týdnu, kdy v úterý vypadl v MOL Cupu s Příbramí, nadále vede tabulku s jednobodovým náskokem na druhé Neratovice a příští sobotu cestuje do Kladna.

FK Baník Most-Souš - MFK Dobříš 2:0 (2:0)