« zpět

Áčko hraje pohár v Tochovicích, Dorost začíná sezónu v Písku

11.08.2021

Ve středu jsou na programu dva ostře sledované zápasy. A-mužstvo nastoupí od 18:00 v MOL Cupu na půdě Tochovic. A-Dorost začíná svoji zápasu rovněž na jihu Čech, cestuje k úvodnímu zápasu do Písku.

A-Mužstvo nastoupí v 1. kole MOL Cupu na hřišti nováčka divize, kterým je SK Tochovice, klub byl nově zařazen do divizní skupiny C. Zřejmě méně znamý klub v příbramském okrese zaznamenal v posledních 5 letech strmý růst a postupně se prokousal z I.B třídy až do Krajského přeboru středočeského kraje a odtud letos poprvé do Divize. V jeho hráčském kádru můžeme nalézt bývalého hráče Mostu a Příbrami Petra Jendruščáka. V zápasech současné sezóny remizovali Tochovice na půdě Velkých Hamrů 2:2 a teď o víkendu prohráli doma s Náchodem 1:3.

Ligoví dorostenci zajíždějí dnes k předehrávce 14. kole České ligy dorostu do Písku. Vstupují tak do reorganizační sezóny, která ze dvou skupin současné 2. ligy dorostu vytvoří pouze jednu skupinu. Důležitý bude tedy každý bod , a to zvlášť ve zhuštěném  a nabitém programu, kdy celá podzimní část bude odehrána ve dvou a půl měsících, tedy do konce října. Držme tedy dorostencům palce.

Áčko hraje pohár v Tochovicích, Dorost začíná sezónu v Písku