« zpět

Áčko Mostu zahájilo přípravu na novou sezónu

08.07.2021

První tým Baníku Most-Souš zahájil v tréninkovém areálu na Souši tréninkovou přípravu na novou sezónu, která začne již 30.7. domácím zápasem proti SK Štětí. Na prvním tréninku se sešlo celkem 22 hráčů včetně Ondřeje Novického, který s klubem jedná o případném návratu do Mostu z Viktorie Plzeň. Úvodní trénink byl pod taktovkou trenéra Zdeňka Haška, který od nové sezóny u A-Mužstva doplní Petra Johanu. Obsahem první jednotky byly především míčové dovednosti a kombinace se střelbou v kondičním tempu, na závěr pak hra. Mezi členy kádru pro letní přípravu jsou i tři mostečtí odchovanci Lukáš Vlach, Martin Myška a Rudolf Novák.

Most se v prvním přípravném utkání střetne s Hvězdou Cheb, účastníkem diviziní skupiny A. Hraje se tuto sobotu od 10:30 hodin na Souši. Následuje pak středeční utkání se Slovanem Liberec a opět sobotní se Sokolem Hostouň. V letní přípravě využijeme převážně domácí prostředí. 

Dřívější start letní přípravy, pro divizi skutečně netradiční, je dán rychlejším sledem utkání podzimní části nové sezóny 2021/2022. Ta započne již v sobotu 30.7. prvním utkáním proti SK Štětí a skončí posledním utkáním na konci října, doma proti FK Louny. Program zápasů je totožný jako v minulé nedohrané sezóně. Most začne doma se Štětím, jede do Březové a doma přivítá FK Neratovice. Podzimní program má též jedno vložené kolo, na státní svátek svatého Václava zajíždíme v úterý 28.9. do Slaného. 

Tréninky mládeže začnou od pondělí 12.7., kdy se sejdou dorosty o týden později navážou žáci a se začátkem srpna též oddíly přípravek. 

Foto: Tomáš Urban, Mostecká Vlaštovka

Áčko Mostu zahájilo přípravu na novou sezónu._DSC_0018.jpg._DSC_0093.jpg._DSC_0204.jpg._DSC_0222.jpg