Áčko v sobotu nastoupí v Českém Brodě

08.10.2021

Podzimní část fotbalové sezóny se přesunula do své poslední třetiny a mostecké áčko v sobotu cestuje na hřiště Českého Brodu k dalšímu utkání divizní soutěže, ve které nám zatím patří druhá příčka za vedoucími Neratovicemi. Český Brod se letos pohybuje v polovině tabulky. V posledních zápasech dosahuje těsných výsledků, ve kterých však již čtyři kola čeká na výhru. V posledním zápase prohrál v poslední minutě na hřišti SK Kladna, předtím rovněž těsně, 0:1 na Meteoru. Trenérem družstva je Martin Frýdek.

Mostecký A-tým napravuje nezdary z utkání na Aritmě a v Kladně a aktuálně drží tří-zápasovou sérii výher. Nejlepší střelec týmu Jan Kopta s 9 brankami drží zatím třetí místo v soutěži, když se před něj dostalil ještě ostrostřelci z Březové a České Lípy.

Utkání v Českém Brodě se hraje od 15:00 hodin v areálu zvaném Na Kutilce.  Jedná se o multifunkční areál, který zahrnuje mimo jiné - fotbalový stadión, atletický stadión a hlavní budovu šaten.