B-Mužstvo o víkendu prohrálo doma s Jiřetínem těsně 0:1

14.09.2021

V nedělí 12.9.2021 přivítalo B mužstvo našeho klubu v dalším kole krajského přeboru na svém hřišti v okresním derby tým TJ Sokol Horní Jiřetín. V úvodu utkání byli mostečtí aktivnějším mužstvem a zatlačili hosty na svoji polovinu. V první obrovské šanci se objevil v 18. minutě domácí Jansa, který hostujícího brankáře neprostřelil. O sedm minut později po pěkné kombinaci na jeden dotek postupoval sám na branku mostecký Jurkovič, ani on v tváří tvář hostujícímu brankáři nebyl úspěšný. V závěru prvního poločasu byli nebezpeční i hosté z Jiřetína a to zejména ze standardních situací. Druhý poločas začal průnikem Kurcina po pravé straně hřiště, ale následná přihrávka nenašla svého adresáta. V 55. minutě po špatné rozehrávce domácích se hosté vytvořili obrovskou příležitost, naštěstí pro domácí Baník následná dělovka skončila těsně nad brankou brankáře Pecháče. V 58. minutě fauloval mostecký kapitán Radoš protihráče u postranní čáry a po zahraném přímém volném kopu a následné skrumáži se hosté ujali vedení 0:1. Domácí hráči se nechtěli smířit pro ně s tímto nepříznivým stavem a snažili se o vyrovnání. Most vrhl všechny síly do útoku a hnal se za vyrovnáním, které měl několikrát na kopačkách. Zejména v 90. minutě Bouček, který v nadějné pozici těsně minul branku hostujícího Jiřetína. Po závěrečném hvizdu se tak z vítězství mohli radovat hostující hráči, kteří dokázali vyhrát nejtěsnějším rozdílem 0:1.

FK Baník Most-Souš B - Sokol Horní Jiřetín 0:1 (0:0)