B-Mužstvo postoupilo v Poháru ÚKFS přes Dobroměřice

03.09.2021

V úterý 31.8.2021 sehrálo B mužstvo FK Baník Most-Souš pohárové utkání o pohár ÚKFS v Dobroměřicích s domácím mužstvem FK Dobroměřice. Úvod utkání vyšel skvěle mosteckému mužstvu, kteří již ve 3. minutě otevřeli skóre utkání. Úspěšným střelcem se stal Vintr 0:1. Ve 21. minutě po pěkném průniku mosteckého Stiniho a následné přihrávce se prosadil nabíhající Vlach 0:2. Domácí mužstvo Dobroměřic se v následujících minutách dostávalo do brankových příležitostí a to zejména po chybách mosteckých hráčů. Ve 36. minutě po další chybě v rozehrávce mosteckých hráčů domácí snižují na rozdíl jediné branky 1:2. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začal skvěle opět pro mladíky z Mostu, kteří v 53. minutě zásluhou Vlacha zvyšují na 1:3. O čtyři minuty později si mostecký Čepek nepohlídal náběh domácího hráče, kterého zastavil až nedovoleným způsobem v pokutovém území a následnou penaltou domácí snižují opět na rozdíl jediné branky 2:3. Domácí se následně snažili o vyrovnání, ale mostecká obrana již v závěru utkání pracovala bezchybně a kromě pár střel ze střední vzdálenosti domácí již do šance nepustila. Hráči Mostu se tak po závěrečném hvizdu mohli radovat z celkového vítězství a postupu do dalšího kola poháru.

FK Dobroměřice - FK Baník Most-Souš B 2:3 (1:2)