B-Mužstvo postoupilo v Poháru ÚKFS přes Proboštov do jarního čtvrtfinále

15.09.2021

Ve středu 15.9.2021 sehrálo mostecké B mužstvo v rámci osmifinále poháru ÚKFS pohárové utkání s domácím mužstvem TJ Proboštov. V úvodu utkání si domácí dokázali vypracovat obrovskou příležitost, když v 6. minutě střílený přízemní centr nedokázali dobíhající hráči usměrnit do sítě. Postupem času začali mít daleko více ze hry hosté z Mostu a zatlačili domácí na svoji polovinu. V 16. minutě po chybě domácích v rozehrávce postupoval sám na brankáře Kavický, který se ovšem prosadit nedokázal. První branky se diváci dočkali ve 41. minutě, kdy dobrý presink mosteckého mužstva využil individuální akcí Vlach 0:1. Druhý poločas začal skvěle pro hráče mosteckého Baníku, kdy přihrávku aktivního Vlacha využil přízemní střelou k tyči Hlaváček 0:2. V závěru utkání se šance střídali před oběma brankami, ale další branky se již přítomní diváci nedočkali. Samotné utkání skončilo vítězstvím mosteckého Baníku v poměru 0:2, který si tak zajistili postup do čtvrtfinále tohoto poháru.

TJ Proboštov - FK Baník Most-Souš 0:2 (0:1)