B-Mužstvo v přeboru otočilo proti Modlanům a vyhrálo 3:2

11.10.2021

V neděli 10.10.2021 sehrálo B mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti s mužstvem SK Baník Modlany. V úvodu utkání zatlačili mostečtí hráči hosty na svoji polovinu a ve 14. minutě otevřeli skóre tohoto zápasu, když se dokázal prosadit Jurkovič 1:0. Po této brance převzali iniciativu hosté z Modlan, kteří si vytvořili územní převahu. Tuto převahu dokázali hostující hráči využít ve 23. minutě, po nedůslednosti domácí obrany 1:1. Ve 34. minutě se podařilo hostům otočit stav utkání na svoji stranu, kdy se dokázal prosadit střelec hostující mužstva Jan Vavrinec 1:2. O tři minuty později měli na kopačkách hosté obrovskou příležitost navýšit své vedení. Naštěstí pro mostecké se blýskl skvělým zákrokem brankář Hnízdil, který tak svůj tým dokázal výborným způsobem podržet. První poločas skončil těsným vedením hostujícího mužstva v poměru 1:2. Mostečtí se nechtěli smířit pro ně s tímto nepříznivým stavem a zvýšenou aktivitou ve druhém poločase si vytvořili trvalý tlak. Tuto aktivitu dokázali mostečtí hráči korunovat vyrovnávací brankou v 52. minutě, kdy se po přihrávce z pravé strany od Jansy prosadil na přední tyči zakončující Čonka 2:2. Domácí hráči i nadále vrhali všechny síly do útočení a snažili se strhnout vedení na svoji stranu. Toho se baníkovci dočkali v 84. minutě, kdy se po centru Wagnera prosadil hlavou Kavický 3:2. V hektickém závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale mostečtí již toto vítězství pohlídali a po závěrečném hvizdu si tak domácí Baník mohl připsat další tři body do tabulky. radovat z výhry v poměru 3:2.

FK Baník Most-Souš B - Baník Modlany 3:2 (1:2)