Béčko smolně ztratilo zápas s lídrem krajského přeboru

03.10.2021

V dalším kole krajského přeboru zajíždělo mostecké B mužstvo do Domoušic, kde se utkali s domácím lídrem tabulky. Úvod utkání vyšlo skvěle mosteckému Baníku, který se již ve 2. minutě ujal vedení, když se po rohovém kopu hlavou dokázal prosadit Hlaváček M. 0:1. Ve 28. minutě mostečtí hráči zvýšili své vedení, kdy se po závaru a následné přihrávce od Vávry prosadil střelou k tyči Jurkovič 0:2. O minutu později zastavili průnik mosteckého Jurkoviče domácí až na samotné hranici faulu v pokutovém území. Bohužel pro hostující Most zůstala píšťalka rozhodčího němá. Domácí se zpět do utkání dostali ve 32. minutě, kdy se přímého kopu nádherně prosadil Kotlan 1:2. V závěru prvního poločasu si domácí vytvořili tlak z mnoha standardními situacemi v podobě rohových kopů. Mostecká obrana i díky pozornosti a obětavosti dokázala tento tlak v závěru prvního poločasu ustát bez dalšího brankového vyjádření. Druhý poločas začal šancí mosteckých hráčů, kdy se v nadějné pozici ocitl Vlach, který ovšem svoji příležitost využít nedokázal. Domácí se dočkali vyrovnání v 69. minutě, kdy chybu mostecké obrany využil po centru Kukačky nekompromisní hlavou Hankocy 2:2. Dokonalý obrat se domácím podařil v 77. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil nabíhající Holman. V závěru utkání se mostečtí snažili o vyrovnání, které měl v 84. minutě na kopačkách Cicko, který ani nadvakrát nedokázal prostřelit domácího brankáře. Po závěrečném hvizdu se mohli radovat domácí hráči, kteří neztratili v průběhu podzimu zatím ani bod.

Sokol Domoušice - FK Baník Most-Souš 3:2 (1:2)