Béčko v poslední přípravě porazilo Brnou 5:1

03.08.2021

V sobotu 31.7.2021 se v posledním přípravném utkání utkalo B mužstvo s SK Brná. Od úvodního hvizdu se mostečtí častěji dostávali do zakončení. Hráči domácího Mostu se po pěkné akci dostali do vedení již v 6. minutě, když se prosadil Vávra 1:0. Domácí po celý první poločas na hřišti dominovali a vytvářeli si dostatek střeleckých příležitostí. Ve 32. minutě zvýšili domácí své vedení, když se přímo z rohu dokázal prosadit Radoš 2:0. O pět minut později postupoval sám na hostující branku Jurkovič, následná rána jen těsně skončila mimo tři tyče hostující branky. První poločas tak skončil vedením domácích 2:0. Druhý poločas začal větší aktivitou hostí, kteří dokázali snížit v 51. minutě z penalty na 2:1. Po této brance mostečtí opět zvýšili svoji aktivitu a v 70. minutě se z dorážky po pěkné střele Činoveského podruhé v utkání prosadil Radoš 3:1. O dvě minuty později po rychlé pěkné akci zvýšil Koudelka na 4:1. Konečné skóre utkání uzavřel v 83. minutě svoji druhou brankou mostecký Vávra 5:1.

FK Baník Most-Souš B - SK Brná 5:1 (2:0)