« zpět

Dívčí fotbal na Baníku Most-Souš

05.10.2021

Ve čtvrtek 7.10.2021 proběhne první pokus o svolání dívčího fotbalu do Mostu. Dívky ve věku žákyněk, tedy 11 - 15 let a další zájemkyně mají možnost přijít na Souš a zažít atmosféru dívčího fotbalu. Vedle dospělého prvního týmu žen se náš klub odhodlal k vytvoření dalších dívčích kategorií. První akce, která je pouze pro dívky proběhne tento čtvrtek od 17:00 hodin v areálu Souš, tedy na adrese ulice Zdeňka Fibicha 282 v Mostě.  Věříme, že dívčí akce položí dobrý základ pro další rozvoj fotbalu žákyněk nebo dorostenek v Mostě. Vítány jsou všechny dívky z Mostu a okolí, které mají zájem o fotbal. Společně si zatrénují nebo rovnou zahrají tréninkový zápas v dresech Baníku. 

V minulých dnech jsme oslovily kluby, kde dívky působí zatím v chlapeckých družstvech, mají možnost vyzkoušet si atmosféru a následně se rozhodnut, zda chtějí hrát ještě chvíli s klukama nebo od zimy začít budovat vlastní dívčí tým v našem klubu. Nezávazná akce má za cíl zmapovat aktuální situaci dívčího fotbalu a vytvořit základ pro tvornu zbrusu nového týmu.

V případě zájmu stačí pouze dorazit a vzít s sebou sportovní oblečení. V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat manažera žen pana Miroslava Šturmu (tel. 721 714 417).

Těšíme s na vás.!!

Dívčí fotbal na Baníku Most-Souš