Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Dorost U16 v úterý poprvé trénoval po koronavirové pauze

18.08.2020

Dorostenci U16 se v úterý poprvé sešli po více jak týdnu v karanténě pro podozření na koronavirus jednoho hráče týmu.  Hráči prošli dvěma testy na Covid-19, které se ukázaly u všech hráčů opakovaně negativní. Mladší dorostenci tak v úterý znovu-zahájili přípravu na sezónu, která startuje už tento víkend prvním zápasem Divize mladšího dorostu proti Dukle Praha B. 

Tým byl nucen zrušet generálku proti Junioru Děčín a v přípravě tak absolvoval pouze čtyři přípravná utkání. NIcméně letní příprava byla celkově narušená v rámci celého klubu. Díky nestabilní sitiace ohledně koronavirové situace rodiče během června neobjednávali dovolené nebo se pro dovolené rozhodli až v průběhu měsíce srpna, což bohužel negativně zasáhlo do tréninkového procesu a zejména možnosti odehrát přípravná utkání s adekvátním smyslem. Trenéři byli nuceni sestavy doslova lepit a přínos některých utkání byl skutečně malý. 

Baník Most-Souš tak i na úrovni mládeže o víkendu 22./23.8. vstoupí do ostré sezóny a bude jen doufat, že koronavirus se mosteckému klubu vyhne.

Dorost U16 v úterý poprvé trénoval po koronavirové pauze