Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Informace k členským příspěvkům, které klub nadále vybírá

11.11.2020

S ohledem na probíhající omezení z důvodu pandemie Koronaviru, klub sděluje svým členům, že nadále vybírá měsíční příspěvek za členství. Členské příspěvky jsou nadále vybírány, klub však připravuje kompenzaci za období bez možnosti trénování v podobě materiálního vybavení. Současná situace provozu nového fotbalového subjektu samozřejmě není normální a je vhodné přistoupit k některým úpravám. Nicméně klub se rozhodl výběr členských příspěvků zatím nezastavovat a žádá své členy o pochopení a podporu.

Zároveň však klub sděluje, že je připraven období bez možnosti trénování kompenzovat v podobě materiálního vybavení pro své členy. V úvaze je nákup sportovních tašek nebo klubových mikin pro hráče klubu. Materiální kompenzace však bude poskytnuta pouze hráči s plnou úhradou příspěvků za měsíce podzimní sezóny. 

Všichni si přejeme a vzhlížíme k uklidnění současné koronavirové situace a návratu do tréninkové a zápasové činnosti. Klub obnovuje tréninkové pomůcky a zlepšuje možnosti pro trénink například rekonstrukcí hráčských šaten. Připravuje se nákup technologie pro analýzu tréninkového a zápasového procesu. Těšíme se, že fotbal a sport bude tím správným životním stylem i v nejbližším období. 

Informace k členským příspěvkům, které klub nadále vybírá