FKBANÍK
Most - Souš

Juniorka porazila na úvod Ervěnice 5:1

25.07.2020

Ve svém prvním zápase sezóny a zároveň ve své prvním zápase vůbec se v sobotu večer představila mostecká Juniorka. Na úvod přípravy porazila v Čepirohách celek SK Ervěnice-Jirkov vysoko 5:1. O hladkém vítězství rozhodla třemi góly během závěrečné desetiminutovky prvního poločasu. O všechny góly se podělilo celkem pět střelců ,když postupně za Baník Most-Souš skórovali Jakub Jurkovič, Jakub Černý,  Jan Kopta, Tomáš Tykal a ve druhé půli Tomáš Cicko. Ervěnice pouze v závěru jednou brankou korigovali výsledek. Mezi nejlepší hráče našeho celku se mimo jiné zařadil agilní záložník Vladimír Wagner.

FK Baník Most U23 - SK Ervěnice-Jirkov 5:1 (4:0)
Branky: 13. Jurkovič, 35. Černý, 40. Kopta, 44. Tykal, 64. Cicko
Sestava: Ježek (45. Cafourek) - Vait, Černý, Ducháček (30. Šlégr), Činoveský (50. Pech) - Haváček (65. Havlín*), Tykal (65. Ducháček*) - Jurkovič (60. Koutecký), Wagner, Havlín (30. Cicko) - Kopta