Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Klub rozvinul spolupráci s dodavatelem sportovního oblečení Nike

10.11.2020

Během současného fotbalového podzimu zahájil náš klub spolupráci s dodavatelem sportovního vybavení značky Nike, se kterým od léta hraje své zápasy naše A-mužstvo a během podzimu několik zápasů ve zbrusu nových dresech stihl odehrát i dorost. Žákovské týmy své nové dresy vyzkoušet již nestihli, neboť zápasový program zastavily nařízení o přerušení sportovní činnosti z důvodu pandemie koronaviru. Stejně tak přípravky, které své zápasové dresy obdrží se startem jarní části soutěží.

Klubovým dodavatelem oblečení Nike je od léta 2020 firma 11TeamSports, která v České republice převzala aktivity společnosti Top 4 Football. Klub využívá zvýhodněných cen nabídky oblečení pro všechny členy klubu, kam se samozřejmě řadí i mládežnická družstva. 11TeamSports je společnost se sídlem v Německu a dlouhodobě se zaměřuje na dodávky sportovního oblečení a vybavení do německy mluvích zemí. Rozšířené zastoupení tak má především v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku. Ačkoliv funguje především na bázi e-shopu, v České republice otevřela nedávno první kamennou prodejnu, a to v Praze, v Ječné ulici. Společnost dodává více sportovních značek, ze kterých si však náš klub vybral právě Nike.

Americký výrobce sportovního oblečení Nike zahájil svoji činnost především jako výrobce sportovní obuvi, postupně však přešel na širokou škálu sportovního oblečení především pro individuální sporty jako je atletika, tenis nebo golf. V současnosti se však řadí k předním světovým dodavatelům sportovního vybavení podporující a oblékající nejlepší kluby nebo sportovce světa. A není třeba jej šířeji představovat. Logo představuje křídlo řecké bohyně vítězstvé Niké.
Náš klub se rozhodl pro Nike především z důvodu změny a začátku nové fotbalové éry ve spojeném klubu, ačkoliv s předchozími dodavateli, kterými byly Joma a Macron, panovala vesměs spokojenost. V současnosti však Nike přináší možnost nového začátku a určitého odlišení. Klubové zastoupení v českém fotbale s touto značkou není až tolik početné.

Aktuální nabídka klubového oblečení Nike za zvýhodněné klubvé ceny, a která bude postupně rozšiřována je k nalezení v sekci Mládež > Oblečení Nike. Nebo rovněž pod následujícím odkazem.

Klub rozvinul spolupráci s dodavatelem sportovního oblečení Nike