Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Klub uspořádal nábor pro žáky mateřských a základních škol

02.10.2020

Ve čtvrtek 1.10.2020 proběhl v Areálu Souš organizovaný nábor a představení našeho klubu žákům základních a mateřských škol ve měste Most, které nabídku účasti na náboru oslovila. Celkem 170 dětí si tak vyzkoušelo fotbalová a pohybová cvičení pod vedením klubových trenérů a s pomocí aktivních hráčů A-mužstva a Juniorky. Trenér A-mužstva Petr Johana sám dohlížel na jedno cvičení přímo na umělé trávě na Souši, kde program probíhal. "Jsem velice rád, že si k nám našlo cestu tolik malých kluků a holek, byl bych moc rád, abych se s některými setkal i přímo na trénincích přípravek našeho klub," sdělil ke čtvrteční akci odchovanec mosteckého fotbalu Petr Johana.

Zaměření na mládež je základem nového konceptu dlouhodobé stability fotbalového klubu FK Baník Most-Souš. Klub organizuje výchovu mládeže ve dvou liniích, kterou je nejprve výkonnostní úroveň s cílem prosazení se do nejvyšších pater českého mládežnického nebo výhledově i do profesionálního fotbalu, dále pak na úrovni sportu pro všechny, kde i méně talentované děti mají šanci zahrát si a pravidelně hrát zápasy stále nejoblíbenějšího sportu na světě. 

Všechny děti tak mají ideální šanci působit v klubu FK Baník Most-Souš. Pro přípravy mládeže a fotbalovou výchovu má klub k dispozici hned 4 areály. Nejmladší přípravky trénují převážně na Souši, starší přípravky a žáci v Čepirozích a zároveň na Albrechtické. Dorostonecká družstva následně trénují a hrají své zápasy na stadionu Josefa Masopusta.

Všichni zájemci o působení v našem klubu se mohou dostavit na kterýkoliv trénink své věkové kategorie nebo kontaktovat vedení mládeže FK Baník Most-Souš.

Klub uspořádal nábor pro žáky mateřských a základních škol
._nabor-2.jpg._nabor-3.jpg._nabor-4.jpg._nabor-5.jpg