Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Koronavirová opatření omezí tréninky mládeže. Hráčům však možnost sportovat zůstane.

13.10.2020

Klub FK Baník Most-Souš v návaznosti na nová opatření Vlády ČR přerušuje tréninkovou činnost, hráčům však zůstane možnost sportovat v 6-členných skupinách s využitím venkovních sportovišť klubu.  

Aktivity na venkovních prostorách budou probíhat v podobných nebo částečně upravených časech (zkrácená doba). Upravený tréninkový plán počítá s účastí skupinek hráčů jednoho družstva na jednom fotbalovém hřišti rozděleném do oddělených sektorů. Aktuální covidový tréninkový plán je ke stažení v sekci mládež na těchto webových stránkách. Hráčské skupiny budou organizovány trenéry klubu podle závazného tréninkového plánu, který vychází ze současných vládních opatření na boj proti epidemii koronaviru. 

Důležitou informací zůstává nemožnost využití hráčských šaten a vnitřních klubových prostor. Do areálů rovněž nebude umožněn vstup rodičům. Utkání v následujících dvou víkendech nebudou hrána a jsou odložena zatím na neurčito. Klub však pro zájemce umožní sportovní aktivity v časech plánovaných tréninků, a to s dodržením veškerých hygienických a epidemiologických zásad.

Hráči mají dobrovolnou možnost se takových tréninků účastnit, zdůrazňujeme však, že se jedná o jejich svobodnou vůli a z případné absence klub v žádném případě nebude vyvozovat žádné důsledky. V této souvislosti žádáme všechny o spolupráci, vzájemný respekt a zodpovědnost při snaze pomoci boji proti světové pandemii Covid-19.

 

Koronavirová opatření omezí tréninky mládeže. Hráčům však možnost sportovat zůstane.