« zpět

Letní fotbalové kempy na Baníku

11.03.2021

 

Online přihláška

Přijďte si s námi užít letní prázdniny do fotbalového kempu, který připravuje náš klub ve spolupráci s OFS Most. Kemp je zaměřen na rozvoj všestranné pohybové kultury zábavnou formou, na který budou navazovat cvičení a hry s fotbalovou tematikou. Kempy proběhnou v areálu nově zrekonstruovaného Stadionu FSJM a jsou určeny pro děti ve věku 6 - 15 let.

Při letošní obnově tradice letních kempů jsme naplánovali dva termíny:
26.7. - 30.7.2021 -  Ladislav Rameš
2.8. - 6.8.2021 - Ladislav Rameš

Předání dětí trenérům v areálu Stadionu FSJM je každé ráno mezi 7:45 - 8:00 a vyzvednutí dětí mezi 15:30 - 16:00. V průběhu kempu bude přímo v areálu připravená pro děti dvakrát svačina + oběd a pitný režim.

Zázemí fotbalového stadionu Josefa Masopusta prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a nachází se poblíž mosteckého jezera. V areálu je hřiště s přírodní trávou a vnitřní prostory v podobě dětské herny.  V případě špatného počasí je v budově k dispozici minitělocvična a klubovna s možností velkoplošného sledování filmů nebo pohádek. S ohledem na počasí budou pro vaše děti připravovány i další mimofotbalové aktivity jako třeba výlet na koloběžkách. Vše samozřejmě s ohledem na stávající koronavirovou situaci, kde předpokládáme snad už konec významných omezení.

Garantem kempů je Ladislav Rameš a Jan Skýpala. Mezi trenérské osobnosti, které se přijdou rovněž zapojit do fotbalové péče o děti patří i trenér A-mužstva Petr Johana, hráči našeho týmu Michal Nguyen a Vít Popelka. Všichni uvedení působí aktivně na trenérských pozicích v FK Baník Most-Souš, kde se snaží zábavnou a metodickou formou rozvíjet potenciál dětí.

Cena za pětidenní kemp je 2300,- Kč. Registrace do 31.5.2021.
V ceně kempu je zahrnut program, základní stravování a jednotné oblečení Nike (triko, trenýrky).
Kapacita kempu je omezena na cca 35 hráčů.

Přihláška na kemp (formulář)
Online formulář

Více info a registrace:
Ladislav Rameš

mail: l.rama@seznam.cz
mobil: 775 230 593

 

Letní fotbalové kempy na Baníku