« zpět

Na stadionu Josefa Masopusta proběhl nábor hráčů mládeže

15.06.2021

Během úterního podvečera proběhl na mosteckém stadionu nábor do družstev mládeže. Fotbalové dovednosti a pohybové disciplíny si přišla vyzkoušet více jak dvacítka dětí. Na hlavní ploše stadionu si vyzkoušeli slalomy, překážkové dráhy i těžší koordinační cvičení, ve druhé části došlo samozřejmě i na fotbal. S náborem pomohli i hráči aktuální mostecké fotbalové školky, kteří nové adepty na zeleno-modro-černý dres přijali mezi sebe. 

S dětmi si zahráli i hráči A-mužstva, především Michael Nguyen a František Radoš. Rádi rovněž oznamujeme zájem nových trenérů, kteří se zapojili už během náboru, jsou jimi Jakub Jurkovič, hráč naší juniorky a již zmíněný František Radoš, který od nové sezóny započne svou trenérskou kariéru u družstva mladší přípravky. Stejně se klub domluvil na obnovení spolupráce s trenérem Zdeňkem Kovaříkem.

Jelikož současná fotbalové sezóna se blíží ke svému závěru, klub zorganizuje hlavní nábor nové sezóny, který proběhne již tradičně se začátkem nového školního roku.

Rodičům byly dnes předány  následující informace:

Tréninkové areály:
Tréninky fotbalové školky = hráči 5 – 7 let probíhají v Areálu na Souši
Tréninky přípravek = hráčů ve věku 8 – 12 let probíhají v Čepirohách

Tréninky žáků = 12 let a starší probíhají na Albrechtické

Časy tréninků:
Časová sekvence 1 = 15:30 – 17:00
Časová sekvence 2 = 17:00 – 18:30

Fotbalová sezóna
Klubové tréninky probíhají zpravidla od 15. srpna do 20. června s dodržením tradičních prázdnin.

Měsíční příspěvky:
Příspěvky ve výši 500,- Kč měsíčně se hradí převodem na klubový účet.

Šéftrenér přípravek
Oddělení přípravek má hlavní kontakt: Ladislav Rameš (775 230 593, E: l.rama@seznam.cz)

Na stadionu Josefa Masopusta proběhl nábor hráčů mládeže._nabor02.jpg._nabor03.jpg._nabor04.jpg._nabor05.jpg._nabor06.jpg._nabor07.jpg._nabor15.jpg._nabor16.jpg._nabor17.jpg