Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Namísto Slovanu Liberec hraje A-mužstvo o víkendu s FC Neugersdorf

24.07.2020

Vlivem současné koronavirové situace v české fotbale došlo k nucené změně víkendového přípravného utkání našeho A-mužstva. Vzhedem k tomu, že liberecký B-tým v posledních dnech odehrál zápasy se soupeři zasaženými koronavirovým onemocněním rozhodl se preventivně rozpustit vlastní kádr alespoň na minimání dobu, která však zasáhla naše plánované utkání v sobotu v Heřmanicích.

Operativně se však ve spolupráci se Slovanem Liberec podařilo zajistit nahradního soupeře, kterým je FC Oberlausitz Neugersdorf. Áčko Baníku Most-Souš tak má o víkendu nezměněný program a v sobotu 25.7. nastoupí od 11:15 hodin v Heřmanicích v Podještědí proti soupeři německé páté úrovně. Neugersdorf je v Česku známý především angažováním známých českých fotbalistů, mezi které patřili například Jiří Štajner, Jan Nezmar, Jan Flachbart nebo Štepán Vachoušek. V současném kádru může v sobotu proti našemu celku nastoupit například Antonín Rosa, Jan Šisler nebo Josef Marek, bývalý hráč Dukly a Viktorie Žižkov.

Heřmanice v Podještědí jsou resortem letních a zimních fotbalových soustředění a tradiční zde v mírně horském prostředí tráví soustředění juniorské týmy .

Namísto Slovanu Liberec hraje A-mužstvo o víkendu s FC Neugersdorf