Pohár s 1. FK Příbram odehrajeme v úterý 7. září

19.08.2021

Úterní los 2. kola MOL Cupu nám přisoudil do cesty exligový celek 1. FK Příbram. Most bude hrát doma, na stadionu Josefa Masopusta. Kluby se dohodly na náhradním termínu utkání, neboť plánovaný (úřední) termín v příštím týdnu je nevyhovující pro našeho soupeře, který následně hned v pátek cestuje na ligové utkání do FK Ústí nad Labem. Hrát se bued v úterý 7. září od 17:00 hodin na FSJM. Příbram je tradiční ligový klub, který jistě není nutné více představovat. V minulé sezóně sestoupil z nejvyšší soutěže, do které se však pravidelně vrací a postupové ambice na návrat do první ligy má středočeský celek i v této sezóně. Příbram do druhého kola MOL Cupu postoupila po výhře na Admiře Praha 1:0, když jediným gólem rozhodl v 89. minutě Tomáš Pilík. Náš tým rovněž bojoval o postup do posledních minut v Tochovicích, kde se dokonce rozhodovalo až penaltovým rozstřelem.