« zpět

Pořádáme nábor hráčů mládeže v úterý od 16:00 hodin

10.06.2021

V úterý 15.6. od 16:00 hodin pořádá náš klub nábor hráčů a hráček do mládežnických kategorií. Akce, na které si mohou všichni vyzkoušet fotbalové dovednosti, zakopat na hřišti a zahrát pohybové hry proběhne na hlavním stadionu Josefa Masopusta v Mostě.

Sraz všech bude na půlící čáře hlavního hřiště, odkud se všichni rozdělí na připravená stanoviště a hřiště. Společně s trenéry si kluci a holky vyzkoušejí různé pohybové aktivity a rodiče obdrží veškeré informace o možnosti hrát fotbal za Most. Přijďte všichni ve sportovním oblečení dle počasí, na stadionu bude k dispozici dostatek míčů i branek. Pitný režim bude zajištěn, ale vlastní pití je samozřejmě výhodou, zvlášť v současných teplých dnech. 

Kdo přijde později, nevadí. Přijít ukázat se mohou tak zvaně všechny ročníky. Ať už úplně začínající nebo i lehce starší hráči. Fotbalová školka bude v sezóně organizována pro všechny zájemce ve věku 5-6 let ve dnech úterý a čtvrtek. Organizované týmy pak fungují od kategorie 7-letých (U7). Nábor probíhá pro všechny kluky a holky ve věku 5 - 12 let. Starší zájemci mohou na náboru získat od trenérů potřebné informace a zapojit se pak do našich družstev, které klub organizuje jak ve výkonnostní linii, tak v kategoriích sportu pro všechny. Zahrát si v barvách našeho klubu tedy může opravdu každý.

 

Těšíme se na Vás!!!

Pořádáme nábor hráčů mládeže v úterý od 16:00 hodin