Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Přehled přípravných zápasů o víkendu

07.08.2020

Letní příprava míří do své závěrečné fáze a jednotlivé týmy vstupují do předposledních nebo i posledních přípravných utkání. O nadcházejícím víkendu A-mužstvo po středečním představení s FK Ústí nad Labem přivítá opět doma na Souši Hvezdu Cheb. Starší dorosty si vyzkouší mezinárodní konfrontaci s německými soupeři a zajímavý soupěř čeká i na žákovské celky, neboť na Albrechtickou přijede v sobotu Slovan Liberec. 

A-mužstvo i Juniorka pokračují v pravidelných přípravných zápasech, nadcházející víkend znamená, že do startu nové sezóny zbývají přesně 2 týdny. Pro A-mužstvo půjde dokonce o poslední prověrku, neboť příští víkend už naskoučí do mistrovského zápasu v podobě 1. kola Mol Cupu proti Královému Dvoru. Juniorka jede o víkendu do Spořic, kde se utkají s domácím účastníkem 1.A třídy klubem 1. FC Spořice.

Dorosty o víkendu a v průběhu příštího týdne narazí na německé celky a vyzkouší tak jiný styl fotbalu, minimálně však zpestří letošní letní přípravu. A-dorost se rovněž ve Spořicích v sobotu dopoledne setká s dospělým celkem Dresden 06 Laubegast, který jako účastník Landesligy nastupuje v šesté nejvyšší německé soutěži. Dorost tak po červnovém vítězství v UKFS Korona Cupu opět změří síly s dospělým fotbalem, tentokrát německé úrovně. Dorost U18 (B-dorost)  se až ve středu na stadionu Masopusta utká s BSC Freiberg. Dorostenecké celky potkala vynucená úprava programu vlivem nařízené karantény pro týmy mladšího dorostu. Plánované zápasy s Chomutovem a Litvínovem se tak o víkendu neodehrají.

Žáci mají zajímavý program v podobě souboje s FC Slovan Liberec, a to v sobotu dopoledne na Albrechtické. Mladší žáci cestují do Lovosic a v neděli mladší U12 změří síly rovněž na Albrechtické s SK Roudnice:

Víkendový program zápasů:
AM vs. FC Hvězda Cheb, sobota 11:00, Souš
U23 vs. 1. FC Spořice, sobota 17:30, Spořice
U19 vs. Dresden 06 Laubegast, sobota 11:00, Spořice
U15 vs. FC Slovan Liberec, sobota 11:00, Albrechtická
U14 vs. FC Slovan Liberec, sobota 13:00, Albrechtická
U13 vs. ASK Lovosice, sobota 10:00, Lovosice
U12 vs. SK Roudnice, neděle 10:00 Albrechtická

Přehled přípravných zápasů o víkendu