Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Přípravka U9 postoupila do Zlatého finále Ondrášovka Cupu

21.06.2020

Mimořádný úspěch slaví mostecká U9, která ve finálovém turnaji letošího Ondrášovka Cupu ve Vysokém Mýtě postoupila ze základní skupiny mezi nejlepších 6 týmů České republiky. Turnaj Ondrášovka Cup se během 6-leté historie vypracoval na neoficiální Mistrovství ČR přípravek, které tvoří série turnajů předkola, kvalifikační fáze a finálového turnaje na závěr sezóny.

Během deštivého sobotního programu na těžkých hřištích stadionu ve Vysokém Mýtě tým ročníku 2011 v základní skupině finálového turnaje neprohrál ani jedno utkání a postupně si poradil s Prostějovem 6:0, 1. FC Poruba 5:2, FK Mladá Boleslav 3:3, Bohemians Praha 3:2 a Viktoria Vestec 2:2.

Postup do Zlaté skupiny finále ročníku U9 sezóny 2020/2021 je mimořádným úspěchem a bez ohledu na výsledek nedělních zápasů kluci a jejich trenéři vedeni Bohumilem Kopeckým zaslouží velký respekt a uznání za vydařenou sezónu. Ve Zlaté skupině dnes náš tým zahájí v malém semifinále s AC Sparta Praha, dále v systému závěrečného Play-Off mohou kluci narazit na Zbrojovku Brno, Baník Ostrava, Slavia Kroměříž, FK Jablonec nebo TJ Svitavy. Nedělní zápasy neprobíhají formou stylem každý-s-každým, ale formou Play-Off vítězové a poražení postupují vývojem turnajového pavouku.

Přípravka U9 tímto turnajem končí svoji sezónu.

Přípravka U9 postoupila do Zlatého finále Ondrášovka Cupu
._ondrasovka-logo.png