« zpět

Přípravky a žáci vstoupili do kvalifikace Poháru Mládeže FAČR

12.10.2021

Přípravka U10 v úterý vstoupila do druhé fáze kvalifikace Poháru Mládeže FAČR, dříve Ondrášovka Cupu. V semifinálovém turnaji o postup do celostátního finále, hraném v našem areálu na Souši narazila postupně na Slavii Praha, FK Ústí nad Labem, Baník Sokolov, Karlovy Vary, FK Litoměřicko, FTA Praha a FK Teplice. Klukům se bohužel nepovedl vstup do turnaje a i přes zlepšené výkony v závěru na nejlepší trojici nedosáhli. Z postupu se tak radovali hráči Slavie Praha, Baníku Sokolov a FK Ústí nad Labem.

Ve středu 13.10. oderaje svůj semifinálový turnaj také nejstarší Přípravka U11, a to v areálu FK Neratovice. V zajímavé, avšak hratelné skupině se utká o postup proti Spartě Praha, FK Teplice, FK Ústí nad Labem, Meteoru Praha, ABC Braník nebo Tempu Praha. Trenéři jsou moc rádi, že kluci mají šanci konfrontovat se s nejlepšími týmy Česka ve svých věkových kategorií. Postup do celostátního finále by byl mimořádným úspěchem, který se tzv. neligových týmů většinou netýká.

Mladší žáci vstoupí do svých bojů v příštím týdnu. Žáci U12 v pondělí dopoledne v areálu Tempa Praha. Jejich o rok starší kolegové z U13 následně ve středu 20.10. v areálu Motorletu Praha.

Přípravky a žáci vstoupili do kvalifikace Poháru Mládeže FAČR