« zpět

Program A-mužstva do konce sezóny

04.06.2021

Ve zbytku současné sezóny odehraje mostecké A-mužstvo už pouze dva poslední přípravné zápasy. Oba proti velmi zvučným soupeřům. Ve středu 16.6. nastoupíme v Praze proti dorostu Sparty Praha a v posledním zápase sezóny se na Stadionu FSJM utkáme s německým Chemnitzerem FC. Áčko tak zakončí rozbitou sezónu ovlivněnou koronavirovými opatřeními a plynule vstoupí do letní přípravy před dalším ročníkem.

Mostečtí fanoušci a veřejnost jsou zváni především na poslední zápas s Chemnitzerem FC, který se odehraje v sobotu 26.6. od 15:00 na Stadionu FSJM, který v letošním roce slaví 60 let od svého otevření.  Německý klub je účastníkem čtvrté nejvyšší soutěže a v posledních letech prošel finančními potížemi včetně vyhlášené insolvence a změny majitele. Tedy hodně podobně jako náš obnovený mostecký klub. V současné nedohrané sezóně se pohyboval ve středu tabulky německé Regional Ligy a postoupil do finále Saského poháru. Tam v prodloužení prohrál 0:1 s Lokomoitvou Lipsko. V kádru Chemnitzeru FC působí český brankář Jakub Jakubov a v realizačním týmu pak Niklas Hoheneder.
Klub sleduje koronavirová opatření v souvislosti se sledováním fotbalových zápasů a připravuje řád návštěvy stadionu, ten bude určitě obsahovat povinnost antigenního testu a dále dodržení sektorového sezení nebo stání. Potřebné informace budou včas uvolněny.

A-mužtsvo posléze nastoupí pouze 10-denní dovolenou, neboť zahájení přípravy před novou sezónou bude letos nezvykle brzy, a to již ve středu 7. července. První zápas nového ročníku je dle termínové listiny na progarmu již 31.7. a celý podzimní program bude odehrán trochu netradičně již do konce října. Klub předpokládá účast v Divizi, která bohužel letos nebyla dohrána a ačkoliv jsme měli soutěž výborně rozehranou, budeme muset zabojovat s vysokou pravděpodobností znovu. 

 

Program A-mužstva do konce sezóny