FKBANÍK
Most - Souš

Žáci U12 porazili v poslední přípravě na Albrechtické FK Jablonec

18.08.2020

V úterý dne 18.8.2020 přivítali na domácím hřišti v TC Albrechtická mladší žáci kategorie U12 ročníku stejně starého soupeře z FK Jablonec.

Zápas začali Mostečtí velmi zakřiknutě a bojácně, čehož soupeř využil a již po 7 minutách naši mladíci prohrávali již 0:5. Změny v rozestavení napomohly ke snížení stavu Mostečtí si po sérii proher začali konečně více věřit, první třetina zápasu tak skončila pouze s dvoubrankový mankem 6:4.

Ve druhé třetine se nám podařilo začít mnohem aktivněji a dokončili jsme zvrat v utkání a otočení výsledku. Mnohem lépe se nám dařilo eliminovat rychlé protiútoky soupeře a přestali jsme kazit jednoduché přihrávky. Druhou třetinu již Baník Most-Souš vyhrál dílčím skóre 5:3.

Ačkoliv si soupeř v poslední třetine svojí kvalitou a houževnatostí vytvořil mnoho brankových příležitostí Most již dokázal dokráčet k cenné výhře 12:8, a to se před víkendovým startem soutěže počítá.

Sestava Mostu: (stále s mnoha absencemi)
Pašek, Paulovič, Kříž, Stoklas, Mareš, Procházka, Svítek, Žák Tomáš, Mráz, Papcun.