Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

« zpět

Zápas MOL Cupu proti Královému Dvoru o víkendu zahájí sezónu

12.08.2020

FK Baník Most-Souš vstoupí do své historicky první sezóny sobotním zápasem proti Královému Dvoru. Hraje se do 17:00 hodin v Areálu Souše. Soupeřem je FK Králův Dvůr vystupující pod přezdívkou Cábelíci, který se v minulé sezóně umístil na 5. místě nedohrané tabulky ČFL.  Věnujte prosím pozornost následujícím informacím pro veřejnost.

Cena vstupenek je nastavena na 50 Kč, snížené vstupné  ve výši 30 Kč mají možnost uplatnit děti do 15 let a senioři nad 65 let věku. Areál Souše bude otevřen pro veřejnost 1 hodinu před výkopem, tedy od 16:00 hodin. 

1. Fanoušci mohou využít dvou vstupů do areálu, a to spodní bránu klasicky z ulice Zd. Fibicha a horní vstup od ulice Tyršova. Vstupenky bude možné zakoupit na obou vstupech.
Parkování v okolí areálu nebude organizováno, je však možné využít parkoviště z ulice Zd. Fibicha a stejně tak horní prostor od ulice Tyršova. 

Začátek utkání: sobota 15.8.2020 ve 17:00 hod.
Stadion se otevírá pro návštěvníky v: 16:00 hod.

2. Přístup do sektoru Vlajkonoši domácí je horním vstupem z ulice Tyršova. Sektor pro vlajkonoše domácích je na vzdálenějším konci hlavní tribuny u svahu. U vstupu budou příchozí podrobeni prohlídce, proto fanoušky žádáme, aby se na stadion dostavili včas.

3. Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. V případě podezřelého, či nevhodného chování před vstupem na stadion, má pořadatel právo vyzvat diváka, aby se legitimoval pořadatelské nebo bezpečnostní službě.
Kontrola při vstupu zabrání vnášení:
- pyrotechnických pomůcek
- alkoholických nápojů a jiných nápojů v pevných lahvích
- papírové předměty, které nebudou dostatečně podlepeny alobalem
- bude probíhat namátková kontrola alkoholu a zjevně podnapilý návštěvník nebude vpuštěn do stadionu
- rozměrnější vlajky a transparenty
 

3. Návštěvní řád Areálu Souš je umístěn na internetu na stránce https://banikmost-sous.cz/navstevni-rad

 

Zápas MOL Cupu proti Královému Dvoru o víkendu zahájí sezónu