Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

FK Baník Most Souš - Fotbal v Mostě

Po úspěších v asijske Lize Mistrů se do Mostu vrací Michal Nguyen

Po úspěších v asijske Lize Mistrů se do Mostu vrací Michal Nguyen

15.01.2021

V tomto týdnu vzbudila poměrně pozitivní ohlas zpráva o návratu mosteckého internacionála Michal Čigy Nguyena do našeho týmu. Krátce po potvrzení transfer karty na české fotbalové asociaci a registraci za náš klub se Michal Nguyen rozpovídal pro klubový web o svých úspěších v asijských ligách, kde nejvýš cení mistrovský titul ve Vietnamu a pravidelnou účast v asijské Lize Mistrů. Třešničkou byly i kvalifikační zápasy za reprezentaci Vietnamu, odkud pochází Michalův otec.  Po letech se vracíš zpět do Mostu, jak sleduješ proměnu klubu, který jsi opouštěl ve druhé lize a nyní ...

více ...
Stadion Josefa Masopusta prochází rekonstrukcí hlavní budovy

Stadion Josefa Masopusta prochází rekonstrukcí hlavní budovy

13.01.2021

Mostecký fotbalový stadion oslaví letos 60 let od svého otevření. Hlavní budova nyní prochází rozsáhlejší rekonstrukcí šaten a administrativních prostor. Nové hráčské šatny a tréninkové zázemí bude uvedeno do provozu před startem jarních soutěží a do Mostu se tak vrátí důstojné hráčské zázemí. Se začátkem března se na stadion po skončení zimního období nastěhuje zpět především mládež a dorostenecké týmy zde odehrají své jarní ligové a divizní soutěže. Pro probíhající rekonstrukci je rozhodně výhodou současný omezený stav z důvodu pandemie, práce tak probíhají nerušeně, tréninkový ...

Ladislav Rameš o spolupráci malých a velkých klubů v okrese Most

Ladislav Rameš o spolupráci malých a velkých klubů v okrese Most

07.01.2021

Ladislav Rameš v posledních letech pracoval jako Grassroots trenér mládeže. Ve spolupráci s OFS Most a Ústeckým krajským fotbalovým svazem takzvaně probouzel vesnický fotbal a přinášel do malých klubů na okrese organizační i metodickou inspiraci. Často i vedl školní nebo přípravkové tréninky přímo v malých klubech. Projekt okresních GTM trenérů je však nyní pozastaven a další pokračování je zatím nejisté. Myšlenku podpory okresních klubů však hodlá nadále podporovat FK Baník Most-Souš a OFS Most. Ovšem přechod Ladislava Rameše více pod křídla klubu FK Baník Most-Souš potřebuje ...

Most hlásí první posilu - Tomáš Hnízdil z Liberce

Most hlásí první posilu - Tomáš Hnízdil z Liberce

05.01.2021

Se začátkem nového roku představujeme první posilu mosteckého A-mužstva, kterou je Tomáš Hnízdil ze Slovanu Liberec. Mladý brankář přichází po ukončení juniorského působení v Liberci a v Mostě by rád zahájil úspěšnou kariéru v seniorském fotbale. 20-letý brankář odešel z Mostu do akademie Slovanu Liberce ve věku mladšího dorostence, po 5-letém působení ve městě pod Ještědem se nyní podařilo dohodnout návrat zpět do Mostu, kde se připojí do kádru A-mužstva bojujícího o postup do ČFL."Jsem rád za možnost přesunout se zpět do Mostu a působit v silném týmu a pomoci k ...


další články ...

Kalendář

Krátké zprávy

Dorost U19
Mostecká devatenáctka demizovala s FK Ústí nad Labem v Souši 2:2. Mladší dorosty v Ústí nad Labem prohraly.

Vybavení Nike
Na stránkách klubu byla zveřejněna nabídka klubového oblečení Nike. Zatím pouze tréninkové oblečení. Vycházkové očekává nový katalog pro období 2021-2023.

Ondrášovka Cup
Všechna naše družstva přípravek postoupila do druhého kola turnajů Ondrášovka Cup a budou hrát o postup do republikového finále.

Pohár ÚKFS
Juniorka vypadla z Poháru ÚKFS po úterní prohře 3:4 v Mojžíři

Pojď hrát za FK Baník Most-Souš

 

Nadpis 2

 

Nadpis 2