Vítejte na stránkách 
FKBANÍK
Most - Souš

Přípravky

Program přípravek FK Baník Most-Souš
výsledky nejsou uváděny

Starší přípravky

 

Krajský přebor U11 (ročník 2010)

Trenér: Ladislav Rameš

 BMS 

Krajský přebor U10 (ročník 2011)

Trenér: Tomáš Rain

 
 

(1. kolo) So 5.9.2020, 10:00, Čepirohy

vs. Děčín / Louny / Chomutov

 

 

  

(1. kolo) So 5.9.2020, 12:00, Čepirohy

vs. Děčín / Louny / Chomutov

 

 

 

(2. kolo) So 12.9.2020, 9:00, Jirkov

vs. Ervěnice / SK Roudnice

 

 

  

(2. kolo) So 12.9.2020, 11:00, Jirkov

vs. Ervěnice / SK Roudnice

 

 

 

(3. kolo) So 19.9.2020, 10:00, Litoměřice

vs. Litoměřicko / Chomutov

 

 

  

(3. kolo) So 19.9.2020, 12:00, Litoměřice

vs. Litoměřicko / Chomutov

 

 

 

(4. kolo) So 3.10.2020, 10:00, Čepirohy

vs. Litvínov / FK Teplice / Junior TPL

   

(4. kolo) So 3.10.2020, 12:00, Čepirohy

vs. Litvínov / FK Teplice / Junior TPL

 
 

(5. kolo) Ne 11.10.2020, 10:00, Litoměřice

vs. Litoměřicko / FK Ústí / Děčín

   

(5. kolo) Ne 11.10.2020, 12:00, Litoměřice

vs. Litoměřicko / FK Ústí / Děčín

 
 

(6. kolo) So 17.10.2020, 10:00, Čepirohy

vs. FK Teplice / Litvínov / Roudnice

   

(6. kolo) So 17.10.2020, 12:00, Čepirohy

vs. FK Teplice / Litvínov / Roudnice

 
 

(7. kolo) Ne 1.11.2020, 15:00, Ústí n/L

vs. FK Ústí / Louny / Junior TPL

   

(7. kolo) Ne 1.11.2020, 17:00, Ústí n/L

vs. FK Ústí / Louny / Junior TPL

 
       
       
       

 

 

Okresní přebor SPŘ Souš

Trenér: Pavel Nemrava

 
 

(2. kolo) St 9.9.2020, 16:00, Souš

FK BMS SPŘ vs. FK BMS Tygříce

 

 

 

(3. kolo) So 12.9.2020, 10:00, Bečov

Sokol Bečov - FK BMS SPŘ

 

 

 

(4. kolo) Ne 20.9.2020, 10:00, Souš

FK BMS SPŘ - TJ Kopisty

 

 

 

(4. kolo) Ne 20.9.2020, 10:00, Souš

FK BMS Tygříci - Sokol Bečov

 
 

(1. kolo) Út 22.9.2020, 16:30, Souš

FK BMS Tygříci - SK Krušnohoří

 
 

(5. kolo) Čt 24.9.2020, 16:00, H. Jiřetín

Horní Jiřetín - FK BMS Tygříci

 
 

(5. kolo) So 26.9.2020, 10:00, Kopisty

TJ Kopisty - FK BMS Tygříci

 
 

(6. kolo) Ne 4.10.2020, 10:00, Souš

FK BMS SPŘ - SFK Meziboří

 
 

(6. kolo) Ne 4.10.2020, 10:00, Souš

FK BMS Tygříci - Sokol Horní Jiřetín

 
 

(7. kolo) Pá 9.10.2020, 16:00, Meziboří

SFK Meziboří - FK BMS Tygříci

 
 

(7. kolo) So 10.10.2020, 10:00, Brandov

SK Krušnohoří - FK BMS SPŘ

 
 

(8. kolo) So 17.10.2020, 10:00, Brandov

SK Krušnohoří - FK BMS Tygříci

 
 

(9. kolo) St 28.10.2020, 12:00, Souš

FK BMS SPŘ - FK BMS Tygříci

 
 

(10. kolo) So 31.10.2020, 10:00, Souš

FK BMS SPŘ - Sokol Bečov

 

 

Mladší přípravky

 

Krajský přebor U9 (ročník 2012)

Trenér: Ladislav Dobiáš

 BMS 

Krajský přebor U8 (ročník 2013)

Trenér: Jaroslav Haspra

 
 

(1. kolo) Ne 6.9.2020, 15:00, Ústí n.L.

vs. Děčín / Louny / Chomutov

 

 

  

(1. kolo) Ne 6.9.2020, 17:00, Ústí n.L.

vs. Děčín / Louny / Chomutov

 

 

 

(2. kolo) Ne 13.9.2020, 10:00, Litoměřice

vs. Litoměřicko / Chomutov / Junior TPL

 

 

  

(2. kolo) Ne 13.9.2020, 12:00, Litoměřice

vs. Litoměřicko / Chomutov / Junior TPL

 

 

 

(3. kolo) Ne 20.9.2020, 9:00, Žatec

vs. Louny / FK Teplice

 

 

  

(3. kolo) Ne 20.9.2020, 11:00, Žatec

vs. Louny / FK Teplice

 

 

 

(5. kolo) So 10.10.2020, 10:00, Čepirohy

vs. FK Teplice / Ervěnice

   

(5. kolo) So 10.10.2020, 12:00, Čepirohy

vs. FK Teplice / Ervěnice

 
 

(6. kolo) So 17.10.2020, 10:00, Teplice

vs. FK Teplice / Chomutov / FK Ústí

   

(6. kolo) So 17.10.2020, 12:00, Teplice

vs. FK Teplice / Chomutov / FK Ústí

 
 

(4. kolo) Ne 25.10.2020, 10:00, Roudnice

vs. Roudnice / Louny / Děčín

   

(4. kolo) Ne 25.10.2020, 12:00, Roudnice

vs. Roudnice / Louny / Děčín

 
 

(7. kolo) So 31.10.2020, 10:00, Čepirohy

vs. Litoměřicko / Louny / Litvínov

   

(7. kolo) So 31.10.2020, 12:00, Čepirohy

vs. Litoměřicko / Louny / Litvínov

 

 

 

 

Okresní přebor MPŘ (U9) Souš

Trenér: Pavel Včelka

 BMS 

Okresní přebor (MPŘ U7)

Trenér: Michal Broskovics

 

(1. kolo) Ne 6.9.2020, 9:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

 

 

  

(2. kolo) So 5.9.2020, 9:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří /

Krušnohoří / Litvínov

 

(2. kolo) So 12.9.2020, 10:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

 

 

  

(4. kolo) Čt 17.9.2020, 16:30, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

Krušnohoří / Litvínov

 

(4. kolo) Ne 20.9.2020, 10:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

 

 

  

(1. kolo) Čt 24.9.2020,  16:30, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

Krušnohoří / Litvínov

 

(5. kolo) Ne 27.9.2020, 10:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

   

(3. kolo) Pá 2.10.2020, 16:30 Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

Krušnohoří / Litvínov

 

(6. kolo) Ne 18.10.2020, 9:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

   

(5. kolo) Čt 8.10.2020, 16:30, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

Krušnohoří / Litvínov

 

(3. kolo) Ne 25.10.2020, 9:00, Souš

vs. BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

    

 

 

 

Bambini (U7)

Trenér: Michal Broskovics

 

(2. kolo) So 5.9.2020, 9:00, Souš

BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří 

/ Krušnohoří / Litvínov

 

(4. kolo) Čt 17.9.2020, 16:30, Souš

BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

/ Krušnohoří / Litvínov

 

(1. kolo) Čt 24.9.2020, 16:30, Souš

BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

/ Krušnohoří / Litvínov

 

(3. kolo) Pá 2.10.2020, 16:30, Souš

BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

/ Krušnohoří / Litvínov

 

(5. kolo) Čt 8.10.2020, 16:30, Souš

BMS MPŘ / BMS Tygříci / Meziboří

/ Krušnohoří / Litvínov

 

 

 

 

 

 

 

Tréninky

Starší příprava U11 (trenér Ladislav Rameš: 775 230 593)
Pondělí: