5. 2. 2024

A-mužstvo porazilo Motorlet 2:0 a připsalo si čtvrtou zimní výhru

A-tým
5. 2. 2024

A-mužstvo v sobotu odehrálo poslední domácí přípravný zápas, ve Velebudicích porazilo Motorlet 2:0 po brankách Adama Radby a Martina Růžičky.

V dalším programu už mostecké A-mužstvo bude k vidění pouze na venkovních hřištích, ve středu hrajeme v Rynholci se Sokolem Hostouň, poté v Přešticích a Karlových Varech. Generálka s Budějovicemi B pak je na programu v Praze - Satalicích. První jarní kolo ČFL hrajeme v sobotu 2.3.2024 od 10:15 v Pardubicích B.

V sobotu ve Velebudicích odehrál Baník další vydařené a poctivé utkání. V prvním poločase oba týmy předvedly zodpovědný výkon a příliš šancí se nenarodilo. Po změně stran však trvalý tlak Mostu převážil a Baník byl již jasně lepším týmem. V poslední čtvrtině zápasu to bylo vyjádřeno i gólově. Nejprve v 75. minutě Adam Radba umístěnou střelou z hranice vápna otevřel skóre. O pět minut později, tedy v 80. minutě Martin Růžička pečetil skóre. Most měl ve druhém poločase i další výrazné šance, tu největší, takzvaně jasnou, zahodil po rychlé kombinační akci Lukáš Marhoul.

FK Baník Most-Souš - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
Branky: 75. Radba, 80. Růžička

Sestava Mostu: Kosinský (45. Patka) - Cibulka, Novák, Elad Moshe - Pátek (45. Novický), Jacobovici, Rjaska (45. Sedlák), Bína (45. Růžička) - Štefko (45. Kubeš), Novotný (45. Marhoul), Hadinec

Michal Patka chytá velmi vydařenou zimní přípravu.

Izraelský stoper Elad Moshe přichází na půlroční hostování z Motorletu.