16. 5. 2023

B-mužstvo konečně zvítězilo v penaltovém rozstřelu

B-tým
16. 5. 2023

Až na pátý pokus dokázalo B-mužstvo prostřílet jeden bod navíc skrz penalty po remízovém výsledku. V Modlanech jsme negativní sérii konečně protrhli.

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Modlan. V úvodu utkání si obě mužstva vypracovala dvě obrovské příležitosti, kdy při jedné z nich domácí hráči dokonce nastřelili tyč mostecké branky. V následujících minutách měla hra obrovský spát a akce se rychle přelévali od vápna vápnu. Obě obrany pracovali již pozorně a do větších příležitostí moc soupeře nepouštěli. Za zmínku jen stojí nebezpečná střela z hranice velkého vápna mosteckého Charamzy. První poločas tak skončil bez branek 0:0. I druhý poločas nabídl zajímavou fotbalovou podívanou pro přítomné diváky. V závěru utkání si mostečtí vytvořili územní převahu, ale i přes příležitosti Cicka a Kavického se jim a ani domácím vstřelit branku v tomto utkání nepodařilo. Po nerozhodném výsledku 0:0, tak přišli na řadu pokutové kopy ve kterých pak byli úspěšnější poprvé v jarní části mostečtí mladíci v poměru 3:4.

Baník Modlany - FK Baník Most-Souš 0:0
Sestava Mostu: Behina – Popelka (2´Hlaváček M.), Nepraš, Tajmr (77´Petržílka), Cicko – Wagner, Radba, Hlaváček P. (58´Jansa), Kim (77´Cerman), Schön – Charamza (58´Kavický)