22. 11. 2022

B-mužstvo o víkendu vyhrálo v Žatci 4:2

B-tým

B-mužstvo zakončilo podzim výhrou v Žatci a přezimuje na pátém místě.

V sobotu 19.11.2022 sehrálo poslední mistrovské utkání v podzimní části krajského přeboru B mužstvo dospělých hřišti mužstva FK Slavoj Žatec. V úvodu utkání byli žatečtí hráči aktivnějším mužstvem. Jen díky dobré pozornosti a organizaci mosteckého brankáře Hnízdila a stopera Nguyena se jim úvodní branku vstřelit nepodařilo. První branky se přítomní diváci dočkali ve 28. minutě, když rychlý brejk po pěkné přihrávce Jurkoviče zakončil ranou pod břevno Radoš 0:1. Ve 35. minutě to již bylo o dvě branky, když se prosadil tečovanou přízemní střelou Stružinský 0:2. Domácímu Žatci se podařilo dostat zpět do utkání ve 39. minutě a to výstavní ranou do horního rohu mostecké branky 1:2. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začal skvěle pro mladíky z Mostu, kteří z první vážnější situace dokázali ve 46. minutě zásluhou Boučka zvýšit své vedení na 1:3. Zajímavá podívaná pokračovala i v následujících minutách a v 62. minutě zvýšil po individuální akci Vlach již na 1:4. Domácí ani za tohoto stavu nesložili zbraně a v 70, minutě další pěknou střelou k tyči dokázali snížit na 2:4. V zajímavém závěru si obě mužstva dokázala vytvořit dvě nadějné příležitosti ke skórování a když se ani jednomu mužstvu vstřelit branku nepodařilo skončilo samotné utkání vítězstvím hostujícího Mostu v poměru 2:4.

FK Slavoj Žatec - FK Baník Most-Souš 2:4 (1:2)
Branky: 39. a 70. Hassman - 28. Radoš, 35. Stružinský, 46. Bouček, 62. Vlach
Sestava Mostu: Hnízdil – Popelka, Bouček, Nguyen, Cicko – Vaněk (46´Hlaváček), Jansa (74´Bohó), Stružinský, Vlach (67´Radba), Radoš (55´Kurcin) – Jurkovič (67´Kavický)