B-mužstvo s Krupkou třetí výhra v řadě

B-tým
28. 8. 2023

B-mužstvo po vítězství nad Krupkou vede tabulku přeboru.

V neděli 27.8. se v dalším mistrovském utkání utkalo mostecké B mužstvo dospělých v domácím prostředí s mužstvem FK Krupka. Utkání začalo výborně pro domácí Most, kteří se ujali vedení již v 6. minutě po krásné individuální akci Cicka a následné přihrávce zakončoval do prázdné branky Hopi 1:0. O pět minut později po další individuální akci tentokrát Charamzy se prosadil nabíhající Radba 2:0. I v dalších minutách prvního poločasu byli domácí daleko aktivnějším mužstvem ale šancí již i díky zahuštěné obraně hostující Krupky ubylo. První poločas tak skončil vedením mosteckého Baníku v poměru 2:0. Druhý poločas začal větší aktivitou hostujícího mužstva a v 57. minutě dokázali hosté snížit po střele ze střední vzdálenosti 2:1. Dvoubrankový náskok domácímu Baníku vrátil v 66. minutě po špatném odkopu hostujícího brankáře Dražil 3:1. V závěru utkání si mostečtí hráči i zásluhou velké obětavosti toto vítězství dokázali bezpečně pohlídat a po závěrečném hvizdu se mohli radovat z dalších tří bodů proti nepříjemnému soupeři.

FK Baník Most-Souš B - TJ Krupka 3:1 (2:0)
Branky Mostu: 6. Hopi, 11. Radba, 66. Dražil
Sestava Mostu: Kosinský – Nepraš, Nguyen, Tajmr, Cicko – Hlaváček M., Smitka (46´Havlíček), Hopi (81´Hammerschmidt), Radba (46´Bohó), Hlaváček P. – Charamaza (61. Dražil)