B-tým - zápasy
16. 2. 2022

Juniorka se Sokolem Brozany nakonec prohrála 1:3

16. 2. 2022

Další přípravné těžké utkání sehrálo B mužstvo dospělých v sobotu 5.2.2022 v Brozanech s účastníkem ČFL.

B-tým

Domácí začali velmi aktivně a zatlačili mosteckou Juniorku na svoji polovinu, naráželi však na bezchybnou obranu v čele s výborně chytajícím brankářem z dorostu Behinou. Mostečtí se snažili každou možnost využít k rychlému protiútoku a zejména akce Vlacha a Radoše provětrali obranu domácích Brozan. První poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0. Po změně stran domácí neproměnili obrovskou příležitostí, kdy mostecký obrana zastavovala míč až doslova na brankové čáře. V 50. minutě jsme se však přeci jen dokázali dostat do vedení my. Z dorážky se prosadil Štěpán Jansa 0:1. V dalších minutách si vytvořili domácí tlak a v 57. minutě po pěkné kombinaci dokázali Brozany vyrovnat na 1:1. Druhou branku dokázali brozanští přidat v 65. minutě, kdy se po rohu prosadil nekompromisní hlavou nabíhající domácí hráč 2:1. V 74. minutě krásnou střelou pod břevno z 25 metrů zvyšili domácí již na 3:1. V závěru utkání i přes další nadějné příležitosti před oběma brankami se přítomní diváci již další branky nedočkali a tak se po závěrečném hvizdu ze zaslouženého vítězství radují hráči domácích Brozan

Sokol Brozany - FK Baník Most-Souš B 3:1 (0:0)
Branka Mostu: 50. Jansa
Sestava Mostu: Behina – Zůza, Bouček, Matyáš (60´Radoš), Cicko – Hlaváček M. (75´Jurkovič), Wagner (45´Kurcin), Smitka (45´Jansa), Vlach (45´Radba), Radoš (45´Rjaska) – Koudelka (45´Kavický)