1. 2. 2024

Most porazil Velvary jasně 3:0

A-tým
1. 2. 2024

V sobotním utkání proti aktuálnímu lídrovi ČFL Slovanu Velvary se velmi zadařilo, Most vyhrál jasně 3:0 a připsal si třetí výhru zimní přípravy.

V podzimní části soutěže jsme právě od Velvar schytali nejtěžší porážku, na domácím stadionu jsme v říjnu prohráli 0:4. Tentokrát bylo vše jinak, sice zraněními oslabeného soupeře jsme porazili 3:0. V prvním poločase jsme si vytvořili dvoubrankové vedení po brankách Adama Petržílky a Michala Rjasky. Ve druhém poločase pak pečetil jednoznačnou převahu gólem na 3:0 Tommy Weis.

Trenér Miloš Sazina k utkání uvedl: „Tohle byl náš nejlepší výkon. Uzavřeli jsme lednovou dřinu jasným vítězstvím 3:0. Ale nepřeceňuji to, jsme teprve v půlce zimního přípravného období. Ano, je to příjemné vyhrát nad kvalitním soupeřem, ale zatím to nic neznamená.“

FK Baník Most-Souš - Slovan Velvary 3:0 (2:0)
Branky: 15. Petržílka, 28. Rjaska, 73. Weis

Sestava Mostu: Patka - Cibulka (45. Radba), Petržílka, Elad - Novický, Jacobovici, Sedlák (45. Weis), Hadinec - Kubeš (45. Novotný), Marhoul (45. Růžička), Rjaska (45. Bína)