24. 8. 2023

Mostecká rezerva vstoupila do sezóny dvěma výhrami

B-tým
24. 8. 2023

Dvě výhry ze dvou úvodních zápasů má za sebou mostecké B-mužstvo, bodovalo doma s Litoměřickem a venku v Neštěmicích.

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Neštěmic. Úvod utkání se nesl ve znamení vzájemného oťukávání. V 18. minutě se dokázal ideálně uvolnit na levé straně hřiště mostecký Cicko a po nádherné přihrávce se prosadil Bohó 0:1. Po této brance převzali iniciativu domácí hráči, kteří si v závěru prvního poločasu začali vytvářet i brankové příležitosti. Největší šanci prvního poločasu si neštěmičtí hráči vytvořili ve 39. minutě, kdy se ukázal nádherným zákrokem brankář Behina po pěkné ráně z hranice velkého vápna. První poločas skončil vedením mosteckého Baníku v poměru 0:1. Druhý poločas si domácí mužstvo vytvořilo trvalou územní převahu. Z této převahy dokázali naštěstí pro mostecké domácí nastřelit v 55. minutě pouze spojnici mostecké branky a odražený míč se dostal k hráči postaveného mimo hru a následná branka pro ofsajd nemohla být uznána. V hektickém závěru se domácím podařilo opět skórovat, ale branka opět pro ofsajd nebyla uznána a když se nepodařilo mladíkům z mostu lépe zakončit dobře rozjeté brejkové situace skončilo samotné utkání nejtěsnějším vítězstvím mosteckého Baníku v poměru 0:1.