12. 8. 2024

U19: Remízový start dorostenců proti Sokolovu

Dorost U19
12. 8. 2024

Starší dorostenci dobře rozehráli úvodní domácí zápas proti Sokolovu, po výborné první půli bohužel nedosáhli na vyšší brankový rozdíl.

Dorost U19 odehrál velmi vydařený první poločas, Adam Štandera dával krásnou branku na 1:0 ve 35. minutě a Pavel Záruba v situaci do mrtva mohl zvyšovat na dvoubrankový náskok.

Bohužel však nešťastná chyba v rozehrávce na začátku druhé půle srovnala stav na 1:1. Houževnatě hrající soupeř už následně Baníkovce do mnoha gólových příležitostí nepustil, i přes herní převahu tak mostecký dorost v prvním zápase sezóny pouze remizoval 1:1.

FK Baník Most-Souš U19 - Baník Sokolov U19 1:1 (1:0)
Branky: 35. Štandera - 48. Šághy
Sestava Mostu: Svoboda - Š. Radba, Štandera (57. Matějovský) , Žáček (63. Kupec), Záruba, Paldrych, Holub, Švec (87. Bernard), Heidenreich, Kopřiva (57. Benda), Moscato