A-tým
1. 2. 2024

V sobotu opět ve Velebudicích proti Motorletu a Chemnitzeru FC

A-tým
1. 2. 2024

V sobotu opět ve Velebudicích proti Motorletu a Chemnitzeru FC

Zimní příprava se láme do své druhé poloviny, po kondičním zaměření přichází obvykle na řadu herní příprava a hledání optimální sestavy. A-mužstvo opět doma ve Velebudicích narazí na Motorlet, na utkání navazuje rovněž ve Velebudicích utkání B-mužstva proti dorostu Chemnitzeru FC.

A-mužstvo Mostu v sobotu odehraje poslední domácí přípravné utkání. Další program už je u soupeřů nebo neutrálních hřištích. Lednový program připsal tři výhry a jedinou porážku s Viktorií Plzeň B. Poslední dvě výhry proti Chlumci nad Cidlinou a Velvarům jsou ceněné, neboť byly s čistým kontem a proti předním celkům třetiligové soutěže.

Ve zbytku přípravy Most čekají zápasy proti celkům druhé skupiny ČFL. Teď v Mostě narazíme na Motorlet Praha, který letos hraje o spodek skupiny B. Následuje takřka lídr druhé skupiny Sokol Hostouň (Hostouň v posledních podzimních kolech předskočila na čele tabulky Slavia Praha), dále Přeštice, Karlovy Vary, které patří ke středu tabulky. Generálka nás pak čeká proti Českým Budějovicím aktuálně na pátem místě ČFL. Budeme tak moci ideálně porovnat kvality soupeřů obou skupin ČFL.

Most stále testuje stopera Elada Liada Mosche, očekává návrat zraněných hráčů zejména Kryštofa Lichtenberga, Rudy Nováky, Honzy Štefka nebo Milosze Gluskiho. Jedná též o příchodu dalšího hráče. Dojde však k částečnému zúžení kádru a postupnému ladění sestavy pro jarní část soutěže.

Baník Most-Souš - SK Motorlet Praha
sobota 3.2.2024, 11:00 hodin, Velebudice


V přípravě zatím stoprocentní B-mužstvo v navazujícím zápase ve Velebudicích od 13:00 narazí na Chemnitzer FC. Podle papírových předpokladů půjde o zatím nějtežšího soupeře pro mosteckou rezervu. Dorost Chemnitzeru hraje po loňském pádu z Bundesligy německou dorosteneckou RegionalLigu, tedy druhou nejvyšší soutěž. A patří mu po podzimu čtvrté místo za vedoucí Carl-Zeiss Jenou, Hallescherem FC a Dynamem Berlín. Série zápasů proti Chemnitzeru FC v posledních letech vyznívá lépe pro německého zástupce, v posledním období si však Most připsal první ostruhy, uvidíme jak v německé konfrontaci obstojí B-mužstvo vedené trenérem Stanislavem Hofmannem.

Baník Most-Souš BM - Chemnitzer FC U19
sobota 3.2.2024, 13:00, Velebudicečtěte také

novinky