7. 11. 2022

Víkendové výsledky mládežnických celků

Mládež
7. 11. 2022

Dorost U19 prodloužil vítěznou sérii, A-žáci prohráli doma se Sokolovem, obě družstva mladších žáků zvládla derby v Litvínově a dívky bohužel prohrály doma s Bohemians Praha.

ABC Braník - Dorost U19 1:2
Vítězství v poslední minutě si připsal mostecký dorost a prodloužil tak vítěznou sérii na tři zápasy. Dorost se tak bezpečně sune do středu tabulky. V sobotu v Praze na Braníku se konečně prosadil střelec Tomáš Fiala. Dvěma góly ve druhém poločase otočil utkání a pomohl dorostu k další výhře. Vítězná branka padla v 92. minutě.

ABC Braník - Dorost U17 3:2
Doslova šok prožili mladší dorostenci během druhé půle. Úvodní dějství jasně opanovali, když po brankách Bendy a Paldrycha pohodově vedli 2:0. Po změně stran bohužel během šesti minut o dvoubrankové vedení přišli. Braník pak 15 minut před koncem dokázal celé utkání otočit a U17 tak ztratila další zápas ve velmi dobře rozehrané sezóně.

Žáci U15 - Baník Sokolov 1:5
V souboji 10. celku se 7. v tabulce žákovské divize se naši starší žáci pokoušeli doma uspět proti Baníku Sokolov. Náš o rok mladší kádr dokázal kvalitnímu soupeři vzdorovat pouze první poločas. Škoda, že jsme nadějné vedení po brance Ladislava Dobiáše neudrželi do poločase. V poslední minutě první půle Sokolov dokázal vyrovnat brankou Prokopa Šimka. Ve druhém poločase už povětšinou o rok starší soupeř utkání strhl na svoji stranu. Poslední dvě branky navíc přidal v poslední pětiminutovce, což jistě zkazilo celkový výsledek.

FŠ Litvínov - Žáci U13/U12 2:6 a 0:4
Mladší žáci Mostu uspěli v derby zápasech na hřišti Litvínova. Pro mladší U12 to byla teprve druhá výhra sezóny. Kluci se tak vyhoupli z předposledního místa a na Litvínov ztrácejí už jen dva body. Utkání rozhodl závěr první třetiny, kdy jsme dokázali dvakrát skórovat. Starší U13 tak trochu splnila povinnost a na půdě předposledního celku povinně bodovala a upevnila tak umístění v Top 6. Tabulka soutěže ligy žáků U13 je rozdělna na horní a dolní polovinu. Šestý a sedmý celek tabulky dělí desetibodový odstup. Soutěž má celkem 14 účastníků.

Dívky WU15 - Bohemians Praha 1:2
Starší žákyně bohužel ve svém posledním podzimním vystoupení nestačily na soupeřky z Bohemians Praha, které jsou tabulkově pod nimi. Most tak prohrál tři poslední podzimní zápasy a z průběžného skvělého druhého místa tabulky 2. ligy o jednu příčku klesl. Holky však ve své vůbec první sezóně předvedly výborné výkony a právem patří do Top 3 soutěže. Po zimní pauze věříme v ještě větší úspěšnost v jarních odvetách.