Mládež
15. 11. 2022

Víkendové výsledky mládežnických celků

Mládež

Úspěšný víkend zaznamenaly mládežnické výběry našeho klubu a na závěr podzimu si připsali důležité body i úspěchy. Vesměs všechny utkání bojovaly i s nepřízní velmi mlhavého počasí.

Dorost U19 - FK Neratovice 2:2
Starší dorost zvrátil nepříznivý vývoj, když po poločase prohrával 0:2. Branky Michala Rjasky a Jana Hammerschmidta v poslední dvacetiminutovce zajistily alespoň bod za remízu 2:2. Dorost tak potvrdil umístění ve středu tabulky, ačkoliv remízou ztratil možnost posunu mezi horní polovinu. Jan Hammerschmidt dal 6 minut před koncem svůj teprve první gól sezóny.

Dorost U17 - FK Neratovice 4:0
Jasná záležitost a poklidné vítězství, které se však rozhodlo až ve druhém poločase. Filip Klimt dvěma góly v rozmezí 3 minut rozhodl o jasném vítězství. Dorost U17 je šestý a jako jediný tým mládeže dohrává ještě příští víkend zápas v české Lípě. Podzim zakončil čtyřmi výhrami v posledních pěti zápasech.

FŠ Litvínov - Žáci U15 1:4
Jsme moc rádi za jasné vítězství v derby zápase. Daniel Kotlár dvěma brankami v prvním poločase naměroval vývoj utkání, do přestávky přidal třetí gól Jan Stoklas a po změně stran pečetil jasnou výhru Pavel Černý. Právě Pavel Černý nastřílel za podzim 15 branek ve 12 soutěžních zápasech. Žáci U15 i díky jemu zaznamenali výrazný úspěch v podzimní části soutěže, ve které nastupují s převážně o 1 rok mladším kádrem. Průběžně jim patří 9. místo tabulky daleko od záchranářských starostí.

FŠ Litvínov - Žáci U14 1:1
Rezervní tým starších žáků v Litvínově rovněž splnil povinnost, v zápase o 6 bodů neprohrál a drží rovněž 9. místo tabulky v soutěži, ve které výsledky nemají žádný vliv. Most v Litvínově od začátku vedl 1:0 po brance Čermáka, ještě před přestávkou však srovnal na konečných 1:1 litvínovský Perůtka.

Žáci U13 - Baník Sokolov 5:4
Zápasy se Sokolovem patří mezi klasické souboje dvou velmi vyrovnaných klubů. V tabulce oba celky dělí jediný bod. Most se natrápil, aby zúročil výraznou územní převahu, v zápase musel otáčet i nepříznivý vývoj a v poslední třetině strhl vítězství na svoji stranu. Ze sokolovských hráčů nás nejvíce potrápil Jakub Šourek, který nastřílel hattrick.

Záci U12 - Baník Sokolov 10:7
Mladší žáci U12 začali sbírat body až v závěru sezóny. Ačkoliv jde jen o statistickou informaci, neboť výsledky nemají žádný vliv na rozvoj hráčů ve věku 11 a 12 let. V posledních pěti týdnech zvítězili ve třech zápasech včetně těžkého utkání právš s Baníkem Sokolov. Divácky velmi atraktivní zápas se dlouho lámal a po první třetině byl stav 4:4. V dalších částech zápasech však Most získal mírně navrch a 4 branky Josefa Krále v řadě za sebou rozhodly o cenném vítězství, které zakončilo rovněž úspěšný a transformační podzim.

Tatran Podbořany - Rezervy žáků 8:1 a 4:0
Přidáváme i výsledky rezervních týmů v krajském přeboru starších a mladších žáků ústeckého kraje, ve kterém nastupuje vesměs s o 2 roky mladšími ročníky. Soutěž je pro kluky náročná a příliš v ní nebodujeme.

Přípravka U10 sehrála halové přáteláky s Litvínovem
Nezahálejí ani naše družstva přípravek, která už kompletně přešla na halový režim. O víkendu si starší přípravka U10 pozvala Litvínov a Strupčice na přátelské halové zápasy do haly Albrechtická. Kluci si zahráli intenzivní zápasy s množstvím branek.