A-tým
15. 1. 2023

Vladimír Pátek se ohlíží za přípravou proti SK Štětí

A-tým
15. 1. 2023

Vladimír Pátek se ohlíží za přípravou proti SK Štětí

A-mužstvo v sobotu zdolalo v prvním přátelském zápase SK Štětí, za zápasem se v krátkém rozhovoru ohlíží kapitán Vladimír Pátek.

Co přinesla dnešní výhra 5:1 proti Štětí?
Ten zápas nebyl dneska vůbec o výsledku, máme za sebou teprve první týden tréninku, hodně se běhalo, seznamovali jsme se i s novými hráči nebo novými prvky tréninku. Jsme rádi za výhru, ale vůbec nijak bych to nepřeceňoval. Byl to spíš další trénink v řadě.

Sestava byla rozdělena do obou poločasů jinak, zůstali jen stopeři, seznámil váš s tímto záměrem trenér?
Ano, věděli jsme o tom dopředu, jde stále o nabírání kondice jako celek, jako celý tým. Takže si zahráli všichni a půjdeme v zimní přípravě dále.

Na co se zimní příprava zaměřuje?
Trenér nám říkal o 6-týdenním cyklu, ve kterém zapracujeme na kondici a herním stylu. Snažíme se pokračovat v tom, co jsme se pokoušeli hrát v závěru podzimu, teď je více času na vyladění detailů a vzájemné pochopení, mělo by to být pro nás plus. Snažíme se nabrat i fyzickou kondici a být připraveni, abychom se na jaři prostě dokázali zachránit.

Do kádru přišli čtyři noví hráči, jak se sžívají s týmem?
Jedná se určitě o rozšíření konkurence, kterou potřebujeme. Zatím vypadají dobře, ale jsou tady první týden, takže čas ještě ukáže. Zápisné zatím neproběhlo.


FK Baník Most-Souš - SK Štětí 5:1 (1:0)
Branky: 4. Skurovec, 56. Nguyen, 64. Stružinský, 77. Kováč, 84. Cibulka - 62. Vokoun
Sestava Mostu: Halouska (46. Hnízdil) - Pátek (46. Kibal), Nguyen, Cibulka, Bína (46. Radoš) - Majid (46. Novický), Buneš (46. Kováč) - Kubeš (46. Stružinský), Vlach (46. Glaser), Štefko (46. Rjaska) - Skurovec (46. Novotný)

Sestava Štětí: Sailer (46. Čížek) - Kalous (46. Mešič), Obrtlík, Krčmář, Vacek - Fary, Malý, Neuman, Belák, Vokoun - Petr
čtěte také

novinky