1. 11. 2022

Žákyně remizovaly v Karlových Varech 2:2

Ženy
1. 11. 2022

Nečekanou ztrátu zaznamenaly naše žákyně v zápase 2. ligy v Karlových Varech. V poslední minutě vyrovnávala na 2:2 Natálie Kočišová.

Dívky ve své první sezóně v soutěži 2. ligy žákyně zaznamenaly vůbec první remízu v sezóně. V následujícím penaltovém rozstřelu štěstí rovněž neměly. Most přitom začal v zápase ideálně, hned v 1. minutě se trefila Natálie Hlaváčová. Domácí Karlovy Vary však ihned z protiakce dokázaly srovnat. Závěr zápasů byl hekticky rovněž. Nejprvé domácí dívky šly do vedení tři minuty před koncem zásluhou Mayi Leach. Mostecké holky se však s blížící se prohrou nesmířily a v poslední minutě dokázala vyrovnat adeptka reprezentačního výběru WU15 Natálie Kočišová.

Trenér Karel Giampaoli nebyl po utkání spokojen. Mrzela ho neúčast některých hráček, se kterými by byl schopen poskládat ještě silnější tým. Mostecké holky WU15 tak klesly na 3. místo tabulky, o které se dělí s SK Roudnicí nad Labem. Postavení v tabulce ve vůbec první sezóně tak není vůbec špatně. Důležitá je především chuť dívek pravidelně docházet na tréninky, což se daří více a více. Na jarní část bude klub schopen zaregistrovat další nové hráčky a uvažuje o přihlášení dalšího družstva. Dorostenek a také mladších žákyň.

Zahájení činnosti dívek vzbudilo velký zájem hráče okolních klubů neb i zatím neregistrovaných zájemkyň. Tréninky probíhají v úterý a čtvrtek. S přechodem na zimní čas budou holky využívat umělou trávu na SVČ Most.