Srbice

1. října 2022

3:2
B-tým 2023

V sobotu 1.10.2022 zajíždělo v rámci 8.kola podzimní části krajského přeboru B mužstvo dospělých do Srbic. Vstup do utkání vyšel domácím, kteří byli lepším mužstvem a již ve 4. minutě využili hrubé chyby mostecké obrany 1:0. Domácí si vytvářeli územní převahu a ve 22. minutě zvýšili vedení na 2:0. I po zbytek prvního poločasu diktovali tempo hry domácí a i přes další nadějné situace naštěstí pro hosty z Mostu již další branku přidat nedokázali. První poločas skončil vedením domácích Srbic v poměru 2:0. Druhý poločas začali mostečtí jako polití živou vodou a zatlačili domácí na svoji polovinu. Tuto aktivitu dokázali hráči mosteckého Baníku využít v 58. minutě, když se prosadil po individuální akci a přihrávce Popelky nabíhající Kavický 2:1. V 75. minutě zahrával mostecký Cicko přímý volný kop z 20 metrů a nádhernou ranou do šibenice vyrovnal na 2:2. V hektickém závěru měl dokonalý obrat na kopačkách mostecký Jurkovič, který z nadějné pozice v 86. minutě nastřelil nohy domácího brankáře. V 89. minutě přišel rozhodující moment utkání, když zahrávali domácí přímý volný kop ze 40 metrů a po následném centru se srbičtí hráči prosadili hlavou k tyči Pecháčovi branky 3:2.

Sestavy

Sestava Mostu: Pecháč – Nepraš, Bouček, Popelka, Cicko – Hlaváček, Kurcin (74´Soběslavský), Jansa (89´Lipták), Kavický, Radoš - Jurkovič