sobota, Lovosice

29. října 2022

3:3
B-tým 2023

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Lovosic. Úvod utkání vyšel skvěle mosteckým mladíkům, kteří dokázali otevřít skóre tohoto utkání již v 7. minutě, to se po průniku Popelky a následné přihrávce prosadil na přední tyči Jurkovič 0:1. Domácí odpověděli ve 23. minutě, když vyrovnali stav utkání po pěkné kombinaci na 1:1. Závěr prvního poločasu opět patřil mosteckým hráčům, když se ve 37. minutě po přihrávce Nepraše prosadil svoji druhou brankou v utkání Jurkovič 1:2. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas přílišné fotbalové krásy nepřinesl a k vidění byl spíše na těžkém terénu boj o každý míč a metr hřiště. Přesto dokázali mostečtí hráči v 73. minutě navýšit své vedení o dvě branky, když se přízemní střelou na zadní tyč prosadil Nepraš 1:3. Samotný hektický závěr vyšel skvěle domácím, když nejprve v 82. minutě snížili po chybě mostecké obrany na rozdíl jediné branky na 2:3. O tři minuty později dokonce lovosičtí hráči vyrovnali po dalších zmatcích hostující obrany na 3:3. Tento stav vydržel až do úplného konce utkání a o dalším bodu navíc do tabulky tak rozhodli pokutové kopy, ve kterých nakonec byli úspěšnější domácí hráči v poměru 4:2.